Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz
  Emekli Başkanlarımız

(1966-2015​)

ADI SOYADI DOĞUM YERİ VE TARİHİ GÖREVE BAŞLADIĞI TARİH GÖREVDEN AYRILD​IĞI TARİH
Ali Rıza HAKSES Kayseri, 1892 31.01.1966 25.10.1966
İsmail EZHERLİ Omurtak, 1906 08.03.1967 24.04.1970
Ahmet Hamdi KASABOĞLU Burdur, 1907 28.04.1978 28.02.1982
İrfan YÜCEL(Vekil) Kastamonu, 1937 01.03.1982 04.04.1992
İsmail ÖNER Düzce, 1934 04.04.1992 28.04.1998
Prof.Dr.İbrahim ÇALIŞKAN(Vekil) Turgutlu, 1949 29.04.1998 17.04.1999
Prof. Dr. Şamil DAĞCI Erzurum, 1955 24.04.2001 19.09.2003
Dr. Muzaffer ŞAHİN Bayburt, 1950 04.12.2003 06.04.2007
Mehmet Kaya KURT(Vekil) Artova, 1949 17.04.2007 24.04.2008
Prof. Dr. Hamza AKTAN Simav, 1944 04.12.2003 28.06.2011
Zeki SAYAR(Vekil) Gümüşhane, 1959 29.08.2008 18.12.2011
Prof. Dr. Raşit KÜÇÜK Antalya Akseki, 1947 19.12.2011 02.03.2014
Dr. Hüseyin KAYAPINAR Karaman, 1950 22.05.2014 05.10.2015
 Görüntülü Cevaplar  Sıkça Sorulanlar  Dini Bilgiler  Soru Sor
 Konular