/ Geçmiş Olsun Türkiyem
Geçmiş Olsun Türkiyem


GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM
Ülkemizde son derece üzücü neticeleri olan bir deprem yaşanmıştır. Başta Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Adıyaman, Kilis, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa gibi birçok ilimizde yaşanan şiddetli deprem sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenâb-ı Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. 
Böylesi afet durumlarında, insanların her türlü dayanışma ve yardımlaşma içerisinde olması hem dünyevi hem de uhrevi açıdan son derece önemlidir. Önceki benzer durumlarda halkımızın afetzedelerin yaralarını elbirliği ile nasıl sardığını biliyoruz. Ülkemizin, her zaman olduğu gibi birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde bu günleri de atlatacağına olan inancımız tamdır. Diyanet İşleri Başkanlığımız ve personeli maddi ve manevi yardımlar için sahada görev almış bulunmaktadır. 
Yaşanan bu elim afet karşısında vefat eden kardeşlerimize Yüce  Allah’tan tekrar rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerken her türlü maddi ve manevi desteklerimizin kendileriyle olduğunu bilmelerini isteriz. 
Din İşleri Yüksek Kurulu


  En Son İncelediklerim
 Görüntülü Cevaplar  Sıkça Sorulanlar  Dini Bilgiler  Soru Sor
 Konular